⬅︎︎
ROBOSPORT
KLUBBREPORTER

Filma och intervjua matchhjälten – eller lägg upp en filmsnutt från matchen!

Börja med att välja match!

14:00 Morön BK F05 Grön - Morön BK F05 Vit
15:00 Sandvikens AIK FK - Sandvikens IF
15:00 Emmaboda komb. - Rottne IF
15:00 Halmstads BK - BK/FC Astrio
15:00 Lindsdals IF 9-m - Färjestadens GOIF 9-m
15:00 IK Tord - Husqvarna FF 2
15:00 Vendelsö IK 2 - Boo FF 3
15:15 Bergdalens IK Röd - Kinna IF Röd
15:15 Bergdalens IK Svart - Borås AIK
15:15 Bergdalens IK - Fristads GoIF Vit
15:30 Sunderby SK - Storfors AIK
15:30 Barnarps IF - Tenhults IF
15:30 Byttorps IF Vit - Rydboholms SK Vit
15:30 Hagaströms SK - Hille IF Svart
15:30 Gimonäs Umeå IF F15 vit - Gimonäs Umeå IF F14
15:30 Lindsdals IF - IFK Berga
15:30 Barnarps IF - IF Hallby FK 1
15:30 Skoftebyns IF Svart - Skoftebyns IF Vit
15:30 Sandareds IF - Bergdalens IK Röd
15:30 Snöstorp Nyhem FF Röd - BK Astrio
15:30 IK Tord - Bankeryds SK svart
15:30 IFK Värnamo 2 - Vrigstads IF
15:30 Sjömarkens IF - Ubbhult/Hällingsjö
15:30 Högbo AIK - Stensätra IF Gul
15:45 Strömsbro IF Orange - Sandvikens IF
15:45 Växjö DFF blå - Ingelstad/Nöbbele
15:45 IK Vista - IF Haga svart
15:55 Ulricehamns IFK Svart - Ulricehamns IFK Blå
16:00 Hillerstorps GoIF - Gislaveds IS vit
16:00 Forsbacka IK - Gefle IF FF Svart
16:00 Bullarens GoIF - Tanums IF 08 Vit
16:00 IFK Umeå blue - Röbäcks IF P06
16:00 FC Norrsken - Bergnäsets AIK
16:00 Hedens IF Lag 2 - Lira BK Vit
16:00 Ope IF Vit - Ås IF
16:00 BK Union - Mörrums GoIS FK
16:00 Bergs IK - Ope IF
16:00 Aneby/Bälaryd - Hultsjö IF Atom
16:00 Mantorps FF - Kisa BK
16:00 Reftele Ås GOIF - Gislaveds IS vit
16:00 Hus FF - IFK Örby
16:00 IFK Mariefred P06 - Åkers IF P -06
16:00 Kubikenborgs IF P04 - GIF Sundsvall P04
16:00 Storfors AIK - Gammelstads IF
16:00 Klevshults SK - Gislaveds IS vit
16:00 Sörfors IF F08/09 - Umedalens IF F09
16:00 Byske FF P 10-11 - Myckle IK P11
16:00 Sils IF - IK Gauthiod
16:00 Gustafs GoIF - Forssa BK
16:00 Dalstorps IF - Gällstads FK
16:00 Färjestadens GOIF röd - Lindsdals IF
16:00 Eskilsminne IF 2 - Helsingborg Östra IF
16:00 Värö U - Derome/Åskloster
16:00 Långareds BoIS - Vårgårda IK
16:00 Aneby/Bälaryd - Höreda GIF
16:00 Hedens IF Lag 1 - Lira BK Gul
16:00 Gnosjö IF - Waggeryds IK vit
16:00 Torsås UFF blå - Mönsterås GOIF
16:00 Tenhults IF 9-m - Smålandsstenars GoIF 9-m
16:00 Piteå IF FF/MSSK Lag 2 - Öjeby IF/IBFF Lag 2
16:00 Rödeby AIF F 05 - Jämjö GoIF
16:00 Domsjö IF P04 - Själevads IK P04 Grön
16:00 Finnerödja IF - IFK Mariestad Vit
16:00 Malungs IF - Orsa IF FK
16:00 Söråkers FF P04 - Kubikenborgs IF P05
16:00 Sund IF P04/05 - Selånger FK P04 Röd
16:00 Kolsva IF P07-08 - Arboga Södra IF P07 Gul
16:00 Alnö IF P04 - IFK Timrå P04
16:00 Ockelbo IF/ Norrham - Hofors AIF
16:00 Övertorneå SK - Sunderby SK
16:00 Åsaka SK - Vänersborgs IF Blå
16:00 Vislanda/Grimslöv 1 - Hovshaga AIF
16:00 IF Olsfors - Borås AIK
16:00 Rödsle BK - Fårbo FF
16:00 SRG Himledalen - Frillesås FF
16:00 Brunflo FK Svart - Frösö IF Rosa
16:00 Malmbergets AIF - Jokkmokks SK
16:00 Örgryte IS FF - IFK Göteborg
16:00 IFK Lammhult - Stockaryd/Rörvik
16:00 Ope IF Vit - Brunflo FK Svart
16:00 IFK Viksjö 1 - Hanvikens SK 1
16:00 IFK Tidaholm - Skultorps IF
16:00 Ubbhult/Hällingsjö Svart - Kinna IF
16:00 Källby IF - Lidköpings FK
16:00 Mariedals IK Vit - Brämhults IK
16:00 Norrby SK P05-06 - Gideonsbergs IF P05 Röd
16:00 Domsjö IF F06 Svart - SIK F06 grön
16:00 Moelvens FC F06/07 - Arnäs IF F-06
16:00 Karlsberg United FC Svart - IFK Uddevalla 08 grön
16:00 Ludvika FK Gul - Islingby IK vit
16:00 LUAIK 05/06 - Stämningsgården IK P05
16:15 Virserums SGF - Rosenfors IK
16:15 Östhammar/HÖFF - Unik FK P04
16:15 Skrea IF - Getinge IF
16:15 Björsäters IF - Jula BK
16:15 Nyköpings BIS P08 Blå - Trosa-Vagnhärad SK blå
16:15 Källby IF - Vara SK
16:15 Gimonäs Umeå IF F08 CSI svart - Sävar IK F07
16:30 Åbyggeby FK / Ockelbo - Hille IF
16:30 Fjugesta IF - IFK Hallsberg FK
16:30 Lillån FK 2 - Örebro SK FK Vit 2
16:30 BK Ett Fyra - Karlslunds IF HFK 1
16:30 Hörvikens IF U - Gränums IF
16:30 Hille IF - Valbo FF F07
16:30 LGM - Apel 99
16:30 Eds FF - Åsebro IF
16:30 Kungsbacka IF - Kållered SK
16:30 Strömsbro IF - Hagaströms SK Gul
16:30 Mjällby AIF - Rödeby AIF
16:30 Skövde AIK - Ulvåkers IF Röd
16:30 Fristads GoIF Vit - IF Elfsborg
16:30 Smedby BoIK - Färjestadens GOIF 2
16:30 Högsby IK - Rödsle BK
16:30 Mellby IK - Levene/Skogslunds IF (7:7)
16:30 Halmstads BK - HGH Röd
16:30 Kungsbacka IF vit - Kållered SK
16:30 Clemensnäs IF P 08 - Morön BK 08
16:30 BK Olympic 1 - Svedala IF blå
16:30 Västerviks FF gul - Kalmar FF röd
16:30 Tjust IF FF/Överums IK - Vimmerby IF
16:30 Eds FF - Grebbestad/Hamburgsund
16:30 Nybro IF 1 - IFK Berga 1
16:30 Håbo FF Röd - IK Sirius FK U13 Svart
16:30 IFK Västervik - Målilla GOIF
16:30 Karlstads BK röd - Råtorps IK
16:30 Kvibille BK - Laholms FK 2
16:30 IFK Strömsund - Ope IF U3 Vit
16:30 Näsvikens IK - Korskrogens IK
16:30 Loddby IF - Kuddby IF
16:30 Lessebo GOIF gul - Sandsbro AIK grön
16:30 Bredaryd Lanna IK - Grimsås/Hestra
16:30 IF Viken - Tösse IF
16:30 Högs SK - Norrala IF
16:30 Falköpings FK - IFK Hjo Blå
16:30 Hvetlanda GIF vit - Sommens AIF
16:30 Älmhults IF vit - Växjö Norra IF svart
16:30 Västerås SK FK U14 - Västerås SK FK P03
16:30 Hinneryds IF - Angelstads IF
16:30 Bodafors SK - Tranås FF svart
16:30 Ödsmåls IK - Grohed/LSK
16:30 Kungsör BK P03 - Sala FF P04
16:30 Köping FF P04 - Barkarö SK P04
16:30 Tomelilla IF - Gärsnäs AIS
16:30 Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Svedala IF 2 (9m)
16:30 Grythyttans IF - IK Sturehov
16:30 Lönsboda GoIF - Wisseltofta IF
16:30 Skäldervikens IF - Brunnby FF/Väsby FK
16:30 Öna SK - IFK Våmhus
16:30 Åstorps FF blå - Grevie GIK (Bjäre United)
16:30 Södra Härene IF - Gerdskens BK Gul
16:30 Degerfors IF Ungdom - Skattkärrs IF blå
16:30 IK Nordia/Åsunda F04/05 - Gamla Upsala SK F04 Gul
16:30 Kurdiska FF Örebro - Adolfsbergs IK 1
16:30 Films SK F05 - Alsike IF F05
16:30 Frillesås FF - Varbergs GIF FK
16:30 IF Norvalla - Tölö IF
16:30 Torekovs IK/Hovs GIF - Jonstorps IF FK
16:30 Robertsfors IK F 07-08 - Umeå Södra FF F-07 Gul
16:30 Skara FC - Lidköpings FK
16:30 Annelunds IF - Tråvad/Larv
16:30 Nättraby/Hasslö - Jämjö GoIF
16:30 Waggeryds IK - Ölmstads IS
16:30 FC Super Lambo - Stjärnorps SK
16:30 Skövde KIK Svart - Jula BK
16:30 Varnhem/Axvall - Hörnebo SK
16:30 Brunflo FK - Ope IF City
16:30 Lerkils IF - Kungsbacka IF
16:30 Stafsinge IF - Slöinge GOIF
16:30 Nittorps IK - Kindaholms FF
16:30 Kvarnsvedens IK vit - Fors IK
16:30 Virestadss komb. 9-m - Växjö BK
16:30 Västra Ingelstad IS/Oxie SK - Husie IF 3
16:30 Örslösa-Söne IK - Arentorp Helås FK
16:30 Kristianopels GoIF - Rödeby AIF
16:30 Ingelstad/Nöbbele - Tingsryd United FC 1
16:30 Team Södermöre - Lindsdals IF 9-m
16:30 Vara SK Svart - Gerdskens BK
16:30 Vinninga AIF - Mariestads BK Röd
16:30 Avesta AIK - Falu BS FK
16:30 Alstermo IF - Kalmar FF röd
16:30 Bollsta IK 06/07 - Kramfors-Alliansen Blå, Div. 6 Flickor
16:30 Hvetlanda GIF - Tranås FF 2
16:30 Töreboda IK - Björsäters IF
16:30 Holsby SK - Landsbro IF FK
16:30 Hästveda IF (9m) - Fjälkinge IF (9m)
16:30 SRG Himledalen - Tölö IF 2
16:30 Linghems SK - Vadstena GoIF
16:30 Mönsterås GIF - IFK Borgholm 9-m
16:30 Sibbhults IF/Glimåkra IF - Vinslövs IF
16:30 Klintehamns IK - Fardhem Garda BK
16:30 Kroppefjälls IF - Bengtsfors IF
16:30 Lilla Träslövs FF - Onsala BK 2
16:30 Tallboda IF - Brokinds IF
16:30 Täfteå IK F04 - SIK/ OIK F04/05
16:30 Fristads GoIF - IF Elfsborg
16:30 Älvsjö AIK FF 2 - Segeltorps IF 1
16:30 Torshälla-Nyby IS P 08 - Kvicksunds SK P08
16:30 Enhörna IF F 07 - Järna SK F0607
16:30 New Mill Indians SK F05 RÖD - Hölö-Mörkö IF
16:30 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 09 - Sunnanå SK Vit
16:30 Umedalens IF P05 Svart - Ersmarks IK P05
16:30 Ardala GoIF - Saleby/Trässberg/N.Härene
16:30 Emtunga/Tråvad/Larv - Järpås IS
16:30 Kinnarp-Slutarps IF - Skövde KIK Svart
16:30 Anundsjö IF F05-07 - Köpmanholmen-Bjästa FF Lag 1
16:45 FC Rosengård - Linköpings FC
16:45 IK Gauthiod - Vinninga AIF
16:45 Hultsfreds FK - IFK Västervik
16:45 Vinnö IF - Näsums IF
16:45 Inter Linné IF - Angered SK
17:00 Väröbacka GIF - Löftadalens IF
17:00 Bollnäs GIF FF - Gefle IF FF
17:00 Tierps IF F15 - Vaksala SK 04/05
17:00 Halmstads BK - HGH
17:00 Landsbro IF FK - Stensjöns IF
17:00 Fjälkinge IF - IFK Knislinge
17:00 Färgelanda IF - Bengtsfors IF
17:00 Sandhults SK - Sparsörs AIK
17:00 Ramdala IF - Tvings GoIF
17:00 Wargöns IK - Stora Mellby SK
17:00 Rutviks SK - Luleå SK
17:00 KFUM Trix - Chile Unido IF
17:00 Krokeks IF - Malmslätts AIK
17:00 Vitå BK - Luleå SK 2
17:00 Tidaholms GoIF - Ulvåkers IF
17:00 Tidan/Moholm - Mölltorp/Breviks AIF
17:00 Bjärnums GoIF - Röke IF
17:00 Domsjö IF F05 Blå - Sidensjö IK F05
17:00 Tingsryd United FC - Lessebo GoIF
17:00 Norrala IF - Strömsbro IF
17:00 Gullspångs IF - BK Trix
17:00 Norrala IF - Bollnäs GIF FF
17:00 Jämjö GoIF - Hoby GIF
17:00 Öjeby IF - Bodens BK FF
17:00 Grebo IK C - Mantorps FF C
17:00 IK Arvika Fotboll 2 - Kils AIK röd
17:00 Lira Bollklubb / IFK Luleå - Bodens BK FF
17:00 IF Hallby FK blå - Waggeryds IK blå
17:00 HH 64 - Stigsjö IK
17:00 Korsnäs IF FK svart - Torsångs IF gul
17:00 Tvååker/Galtabäck - Varbergs BoIS FC
17:00 Rödsle BK - Emmaboda IS
17:00 Vara SK - Axvall/Skara
17:00 Krylbo IF - Gustafs GoIF
17:00 Källby IF - Kållandsö GoIF
17:00 Åshammars IK - Högbo AIK
17:00 Malmbäcks IF 9-m - Bankeryds SK
17:00 Kils AIK - Säffle FF/SK Sifhälla
17:00 Hyllinge GIF - Ekeby GIF
17:00 Linero IF - Höörs IS
17:00 IFK Mariestad - Tibro/Fagersanna
17:00 Degerfors IF - Falkenbergs FF
17:00 Hultsfreds FK - Vimmerby IF
17:00 Igelstorps IK (9:9) - Stenstorps IF (9:9)
17:00 Skillingaryds IS - Assyriska/Öxnehaga 9-m
17:00 RM/SSG IF - IFK Berga 2
17:00 Byske FF - Åbyns IF
17:00 Adolfsbergs IK - Karlslunds IF HFK 1
17:00 SK Sifhälla/Säffle FF grön - IF Brunskog United
17:00 Näldens IF Blå - Ås IF
17:00 Jörns IF - Sunnanå SK
17:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - IK Sturehov Röd
17:00 Värings GoIF - Töreboda IK
17:00 Färnäs SK - Leksands IF FK A
17:00 Hova/Weimer Lyrestad - Gullspångs IF
17:00 Frödinge-Brantestad SK - Västerviks Damfotboll
17:00 Vittjärvs IK - IFK Luleå 3
17:00 IK Zenith - Björndammens BK
17:00 Torpa FF - Norrahammars GIS
17:00 Tomelilla IF - Sjöbo IF
17:00 Arnäs IF Lag 2 - Härnösand FC United
17:00 IF Nyedshov - IFK Sunne Fotboll
17:00 Järpens IF - IFK Östersund
17:00 IFK Kalix - Lira BK
17:00 IK Vista - Aneby/Bälaryd
17:00 IF Leikin - Getinge IF
17:00 Älvsby IF - IBFF/ÖIF
17:00 Munkedals IF - IK Oddevold
17:00 Dagsbergs IF - Vadstena GIF
17:00 Åkarps IF - Bjärreds IF
17:00 Tyringe IF - Treby IF
17:00 Katrineholms AIK/Katrineholms SK FK - Julita GoIF
17:00 IF Eksjö Fotboll U - Tranås FF/Torpa AIS B
17:00 Borgstena IF - SK Mjörn
17:00 Lagans AIK 9-m - Ljungby IF
17:00 IK Brage - Halmstad
17:00 IFK Hallsberg FK 2 - Rynninge IK 2
17:00 Gullringens GoIF - Vimmerby IF
17:00 Skepplanda BTK - Sjuntorps IF
17:00 Tvärred-Vegby FC - Grimsås IF
17:00 Kristianstads DFF - IF Limhamn Bunkeflo
17:00 Värhulta AIS - Babylon FK
17:00 Ljungby IF - Hovshaga AIF
17:00 Färjestadens GOIF - Växjö DFF Akademi
17:00 Växjö DFF B - Kallinge SK
17:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Ulricehamns IFK
17:00 Floby IF - Valtorps IF (9:9)
17:00 Hyltebruks IF - Frillesås FF
17:00 Afganska FC - Forsby FF
17:00 IFK Ekberga - IF Zmajevi
17:00 Arbrå BK - Norrala IF
17:00 Ulvåkers IF - Tomtens IF
17:00 Norbergs AIF - FC Västerås
17:00 Hovsta IF - Åmmebergs IF
17:00 Skara FC - Mellby IK
17:00 Svenljunga IK - Viskafors IF
17:00 Mjölby FC - Linköping Kenty DFF
17:00 Vallerstads IF - Västra Harg IF
17:00 Somali FF - Björketorps IF
17:00 Hörnebo SK - Jula BK
17:00 Grytgöls IK - IK Österviking
17:00 IFK Askersund - IFK Kumla 1
17:00 Älvsby IF 2 9-manna - Sunderby SK
17:00 Rävlanda AIS - Öxabäcks IF
17:00 Ödeshögs IK - Vikingstads SK
17:00 IFK Rättvik FK A - Gagnefs IF
17:00 Arentorp Helås FK - Råda BK
17:00 Lidköpings FK - Skövde KIK
17:00 Valskogs IK - Barkarö SK
17:00 Själevads IK P03 - Arnäs IF P-03
17:00 BK Zeros - Ledbergs IF
17:00 Kalmar Södra IF - Emmaboda komb.
17:00 Västerlösa GoIF - Fornåsa IF
17:00 Kungsbacka IF vit - Värö U 2
17:00 Norrstrands IF vit - Torsby/Västanvik
17:00 Hovmantorp GoIF 9-m - Blomstermåla komb. 9-m
17:00 Levene-Skogslunds IF - Axvalls IF
17:00 Skultorps IF - Fagersanna/Mölltorp-Brevik
17:00 Ulvåkers IF - Råda BK Vit
17:00 Fredriksdal/Äng - Waggeryds IK
17:00 Danmarks IF P03 - Märsta IK U14
17:00 Västerfärnebo AIK U - Tillberga IK Fotboll
17:00 Hällbybrunns IF U - Kvicksunds SK
17:00 Vislanda IF - Markaryds IF
17:00 Bälinge IF F03 - Sunnersta AIF F15
17:00 Kinna IF - Borås AIK
17:00 Älmhults IF 1 - Hovshaga AIF 1
17:00 Frinnaryds IF - Annebergs GIF
17:00 Fagersanna IF - IFK Tidaholm
17:00 Sandviks IK 2 - Obbola IK
17:00 Kungsör BK - Surahammars FK
17:00 Kung Karl BK - Träslövsläge IF
17:00 Ljungby IF Vit - Älmhults IF vit
17:00 Anderstorps IF - Smålandsstenars GOIF
17:00 IK Viljan Strängnäs P05 Gul - Stora Sundby GoIF P05 (7 mot 7)
17:00 Falkenbergs FF - Vinbergs IF
17:00 Ulfshyttans IF A - Skogsbo/Avesta IF A
17:00 Byttorps IF - Gerdskens BK
17:00 Avesta AIK - Kvarnsvedens IK vit
17:00 Bankeryds SK 1 - IFK Värnamo
17:00 Norrstrands IF röd - Hertzöga BK grön
17:00 IFK Knislinge/Hjärsås-Värestorps IF - Broby IF
17:00 Sövestads IF - Wollsjö AIF (9m)
17:00 Grevie GIK - Strövelstorps GoIF
17:00 Sankt Olofs IF - Köpingebro IF
17:00 Ekedalens SK - Edsvära-Norra Vånga FF
17:00 BK Olympic vit - Svedala IF vit
17:00 Tabergs SK - Bankeryds SK
17:00 Heffnersklubban BK 2 - Kovlands IF
17:00 Karlholms GoIF - Vattholma IF 3
17:00 Grimetons IK - Rolfstorp/Skällinge
17:00 Fiskeviks IF 2 - Värmskogs SK 2
17:00 Slöinge GoIF - Trönninge BK
17:00 IK Arvika Fotboll 4 - FBK Karlstad 3
17:00 Kungshall IF - Johansfors IF
17:00 BK Olympic - BK Landora
17:00 Krokstorps IF - IF Ariel
17:00 Norrköpings IF Bosna - Lindö FF
17:00 Sörfors IF P05 - IFK Umeå P-05 Blå
17:00 Korskrogens IK / Föne 2 - Norrala IF 2
17:00 IFK Falköping FF Vit - Skara FC Blå
17:00 Sibbhults IF - Glimåkra IF
17:00 Sjöbo IF - Södra Sandby IF
17:00 Ope IF - Brunflo FK
17:00 Apel 99 - IF Centern
17:00 Hultsfreds FK - Vimmerby IF B
17:00 Marbäcks IF - Dannike IK
17:00 Åsa IF - Onsala BK 3
17:00 Gärsnäs AIS - Brösarps IF (9m)
17:00 Kiaby IF - Wä IF
17:00 Sävar IK P04 - Umedalens IF P04 1
17:00 Skinnskattebergs SK F02/04 - Rynninge IK
17:00 Skabersjö DFF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF
17:00 Märsta IK U13 - Unik FK P05 röd
17:00 Frändefors IF lag 2 - Bäckefors IF lag 2
17:00 Norra Härene BK A - Järpås IS
17:00 Kågeröds BoIF - Förslövs IF (9m)
17:00 IFK Nyland - Bik Sportklubb F04
17:00 Billesholms GIF - Löberöds IF/GOF IF/Harlösa IF (9m)
17:00 Ås IF - Brunflo FK 02/03
17:00 Södra Vings IF (9:9) - Vårgårda IK/FK
17:00 Rottne IF 1 - Gislaveds IS 1
17:00 Åseda IF - Hultsjö IF Atom
17:00 Kornhult/Hishult FF - WRY
17:00 SMÅ IF/HOIF F14/15 - Skultuna IS F03/04
17:00 Norrsundets IF 2 - Skutskärs IF FK
17:00 Brynäs IF FK 3 - Forsbacka IK 2
17:00 Österfärnebo IF 2/Hedesunda IF 2 - Sandvikens IF International 2
17:00 Värnamo Södra FF 1 - Waggeryds IK
17:00 Råda IK - IF Nyedshov
17:00 Helges IF - Årsunda IF 2
17:00 Sidensjö IK 2 - Kubbe-Norrflärke IF
17:00 Tidaholms GoIF - Åsarp-Trädet/Redväg
17:00 Hvetlanda GIF 1 - Hovshaga AIF 1
17:00 Marsjö-Byle GoIF - Skogstorps GoIF
17:00 Öjeby IF - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF
17:00 Ramviks IF , Div. 7 Flickor (Rek. 10 år) 2016 - Härnösands SK F06
17:00 Groheds IF/Ljungskile SK - Hamburgsund/Grebbestad
17:00 Trollhättans IF - Lödöse Nygård IK
17:00 Fröjered/Korsberga - Norra Fågelås IF (9:9)
17:00 Bureå IF - Sunnanå SK 3
17:00 IF Väster - Härryda IF
17:00 Pålsboda GOIF - Nora BK
17:00 Ljusdals IF - Delsbo IF
17:00 Aneby SK - Annebergs GIF
17:00 Trönninge IF - Snöstorp/Nyhem FF
17:00 Alsterbro IF 7-m - Blomstermåla IK
17:00 Hossmo BK - Ängö BK
17:00 Persnäs AIF - Ljungbyholms GoIF
17:00 Sandsbro AIK 9-m - Ljungby IF
17:00 Ekhagens IF - Ölmstads IS
17:00 Gnosjö IF - Smålandsstenars GoIF
17:00 Umedalens IF - Sörfors IF
17:00 Kinne-Vedum/Hällekis/Lundsbrunn - Ulvåkers IF
17:00 Järpens IF 02/03 - IFK Östersund
17:00 Mariebo IK B - Bankeryds SK
17:00 Rödeby AIF - Kristianopels GoIF
17:00 Ätrans FF - Rinia IF
17:00 Tystberga GIF - Nykvarns SK
17:00 RÅs LB - Norrahammars IK
17:00 Hörnefors IF - Sandåkernkamraternas IF
17:00 Burträsk IK - Rönnskär Railcare IF
17:00 Bergsbyns SK - Medle SK
17:00 Torup/Rydö FF - BK Astrio
17:00 IK Viking - IS Emtarna
17:00 Borgviks IF - KIF Kronoparken
17:00 Immetorp BK 2 - Skattkärrs IF U
17:00 BK Hird - Åby IF
17:00 IFK Kristinehamn - SK Sifhälla/Säffle FF
17:00 Hällaryds FF - FK Sölvesborg United
17:00 Vårgårda IK Vit - Byttorps IF
17:00 Brynäs IF FK - Valbo FF 2
17:00 HOIF - Kumla BK
17:00 Borensbergs IF FK - Malmens FF
17:00 Svärdsjö IF - Dala-Floda IF
17:00 Östansjö IF - SMÅ IF
17:00 Strålsnäs FF - Mjölby Södra IF
17:00 Filipstads FF - KB Karlskoga FF
17:00 IFK Wreta Kloster - Kristbergs IF
17:00 IF Centern - Ränneslövs GIF
17:00 Mariebergs IK - Lekebergs IF
17:00 Växjö Norra IF - Lessebo GoIF
17:00 IFK Grimslöv/V. Torsås - Slätthögs BOIF
17:00 Hidingsta IK - Örebro SK Söder
17:00 Bua IF - Derome BK Åskloster IF
17:00 Värnamo Södra FF 2 9-m - Stockaryd/Rörvik
17:00 Kärda IF - Lagans AIK
17:00 BK Derby - Valdemarsviks IF
17:00 Sperlingsholms IF - Alets IK
17:00 Egnahems BK - IF Hallby FK
17:00 Nättraby GoIF B - FK Karlskrona/KFF U
17:00 Ullareds IK - Tvååker/Galtabäck
17:00 Umedalens IF P02 Gul - Gimonäs Umeå IF HJ2 svart
17:00 Asarums IF FK B - SGIF/Lörby U
17:00 Forsheda IF - Reftele GoIF
17:00 Lindsdals IF - Glömminge-Algutsrums IF
17:00 Kvibille BK - Åsa IF
17:00 Västboås GoIF - Kulltorps GoIF
17:00 Tortuna SK - Gideonsbergs IF
17:00 Hvetlanda GIF - Nässjö FF 2
17:00 Östra Ryds IF - Björsäters SK
17:00 Moheda IF - Sandsbro AIK B
17:00 Östansbo IS - Långshyttans AIK FK
17:00 FBK Karlstad - Forshaga IF
17:00 Fors IK - Säters IF FK U
17:00 Korsnäs IF FK U - Husby AIK
17:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Lidköpings FK Svart
17:00 M.I.L - Prästjorden FF
17:00 Mörbylånga GOIF - Smedby/Trekanten
17:00 Hagahöjdens BK - Bråvalla IK
17:00 IFK Våmhus - Islingby IK U
17:00 IFK Påryd - Blomstermåla IK
17:00 Ezid SK - Falu BS FK
17:00 Harplinge IK - Torup/Rydö FF
17:00 IF Nornan A - Sundborns GoIF
17:00 Bjursås IK - Dala Järna IK U
17:00 Essviks AIF P02/03 - IFK Timrå P03
17:00 Husqvarna IF - Lekeryd/Svart. SK
17:00 Sjömarkens IF U - Skoftebyns IF U
17:00 Hägglunds IoFK 2 - KB 65 2
17:00 Älvkarleby IK 2 - IK Huge 2
17:00 Stugsunds IK - Iggesunds IK
17:00 Gottne 2/Mellansel - Bjärtrå IS
17:00 IFK Skoghall - Norrstrands IF
17:00 Moffe BK P07 - Bollsta IK P 07-08
17:00 Utbynäs SK - Göteborgs FF
17:00 Hjulsbro IK - AFK Linköping
17:00 Bergdalens IK - IK Friscopojkarna
17:00 Forsby FF 2 - Örebro SK Söder 2
17:00 Strands IF Svart - Bollnäs GIF FF Orange
17:00 Skoftebyns IF - Trollhättans FK
17:00 Forsa IF - Ljusdals IF
17:00 Ulricehamns IFK - Sollebrunn/Stora Mellby
17:00 Hvetlanda GIF komb. - Tranås FF 1
17:00 Sjöviks SK - Hemsjö IF
17:00 Lidköpings FK Vit - IFK Falköping FF Blå
17:00 Tranås FF - Bankeryds SK
17:00 Toarpsalliansen - Brämhults IK
17:00 Ronneby BK - Kalmar Södra IF
17:00 Listerby IK - Ronneby BK
17:00 IFK Karlshamn - AIK Atlas
17:00 Våmbs IF (9:9) - Lidköpings FK Grön
17:00 Södra Ving/Timmele - Mariedals IK
17:00 Sjuntorps IF (9:9) - IFK Trollhättan (9:9)
17:00 Nissafors IS /Hestra SSK - IFK Gislaved
17:00 Åsaka SK - Östadkulle SK
17:00 Saleby/Järpås (9:9) - IFK Emtunga (9:9)
17:00 Ljungbyheds IF (9m) - Billesholms GIF
17:00 Hasslöv/Skottorp - Vapnö IF
17:00 Vederslöv/Dänningelanda IF - Hällaryds IF
17:00 Mölltorp Brevik/Trix - Gullspång/Hova
17:00 Hovslätts IK vit - Bottnaryds IF
17:00 IFK Värnamo blå - Smålandsstenars GOIF
17:00 Torstorps IF - Eneby BK
17:00 Gislaveds IS - Jönköpings Södra IF
17:00 Malungs IF - Korsnäs IF FK Gul
17:00 Angelstads IF (9-m) - Ryssby IF (9-m)
17:00 Bergs IK - Frösö IF Svart
17:00 SK Wigör - Brottby SK
17:00 Vänersborgs IF - Trollhättans FK/FC Trollhättan
17:00 Örslösa-Söne IK - Trollekis
17:00 Väring/Ulvåker - Gullspång/Hova/Weimer
17:00 Växjö BK - Alvesta GOIF
17:00 VMA IK - IFK Hässleholm blå
17:00 Krokom Dvärsätts IF - Ås IF
17:00 Skogstorps GOIF P06 - Katrineholms SK FK P 06/1
17:00 Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF - Hittarps IK
17:00 Gammelgårdens IF - Alviks IK
17:00 Lilla Träslövs FF - Kullavik IF/Särö IK
17:00 Röstånga IS - Perstorp Bälinge IK
17:00 IFK Mora FK - Gustafs GoIF U
17:00 Hönö IS Vit - Kungsladugårds BK Vit
17:00 Orust FC Vit - Skärhamns IK
17:00 Lysekils AIK 1 - Stenungsunds IF P08 Div 8 Gul
17:00 Romfartuna GIF Västerås P06/07 Vit - Irsta IF P06 Svart
17:00 Vetlanda FF 2 9-m - Jönköpings Södra IF 2
17:00 Bäckseda IF svart - Vetlanda FF
17:00 Vasalunds IF - Valbo FF
17:00 IK Viljan Strängnäs U15 Gul - IFK Mariefred P03 (div 3)
17:00 Ersboda SK P06 - Tegs SK Fotboll P-06 Öst Vinröd
17:00 Åsarp-Trädet FK - IFK Falköping FF
17:00 Alingsås KIK - Göta BK
17:00 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS
17:00 Trollhättans FK - Orust FC
17:00 Ekeby BK - Romfartuna GIF/Irsta IF
17:00 FC Europe Juniors - Norrby SK
17:00 IK Franke - Västerås SK FK A-lag
17:00 Irsta IF P04 - Västerås SK FK P04 Grön
17:00 Kramfors-Alliansen - Bollsta IK 06/07
17:00 Motala AIF FK - Eskilstuna City FK
17:00 Skärhamns IK - Vallens IF
17:15 Falu BS FK gul - Slätta SK Svart
17:15 Bro IK 2 - Hässelby SK FF 3
17:15 Vinbergs IF - LGM
17:15 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 23
17:15 Skoftebyns IF - Vallens IF
17:15 ÖSK Söder F14/15 - Kungsör BK F03-04
17:15 Gimonäs Umeå IF P04 - Spöland Vännäs IF HerrJunior
17:15 Skäldervikens IF (9m) - Vikens IK (9m)
17:15 IFK Eskilstuna P 06 blå - Eskilstuna City FK P06
17:15 Halvorstorp/Trollhättans FK - Trollhättans BoIS
17:30 Herrestads AIF - Vallens IF
17:30 Ostvik/Drängsmark IK - Kågedalens AIF
17:30 FK Karlskrona 1 - Sölvesborgs GoIF
17:30 Nyborgs SK - Storfors AIK 2
17:30 Hammarby IF FF - Bele Barkarby FF
17:30 Sköldinge IF - Gillberga-Lista IF
17:30 Nyborgs SK - Storfors AIK 2
17:30 Stenkullens GoIK - Göteborgs FF
17:30 Kullavägens BK - Croatia Helsingborg KIF
17:30 Kista SC - Bele Barkarby FF
17:30 Järna SK P03 - Katrineholms SK FK P 04
17:30 Smedby AIS - IFK Norrköping FK Blå
17:30 Järna SK U - Hölö-Mörkö IF
17:30 Skoftebyn/Trollhättans BoIS - IK Gauthiod
17:30 Lugnviks IF (Högakusten 2) - Långsele AIF
17:30 Piteå IF FF/Öjeby IF - Notvikens IK
17:30 Betsele IF - Kågedalens AIF 2
17:30 IFK Munkfors - IFK Ölme 2
17:30 IFK Åmål lag 2 - Kroppefjälls IF
17:30 Nyköpings BIS - IFK Nyköping U19
17:30 Sidsjö-Böle IF P04 grön - Sundsvalls FF Blå
17:30 AFC Eskilstuna J A - Malmköpings IF juniorer
17:30 Härnösands SK 2 - Anundsjö IF
17:30 LiU AIF FK - Skärblacka IF
17:30 Trångfors IF -Boden - Assi IF 2
17:30 Calcio Amore FC - Norrköpings Akademiska FF
17:30 Eskilstuna United DFF - Kvarnsvedens IK
17:30 Vänersborgs IF - Hemsjö IF
17:30 Kvarnsvedens IK - IK Brage
17:30 IFK Mariefred P05 - Stigtomta IF gul
17:30 Vallens IF - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål
17:30 IFK Fjärås - Träslövsläge IF
17:30 IK Rössö Uddevalla - Göteborgs DFF
17:30 Ängelholms FF - Fortuna FF röd
17:30 IFK Fjärås - Trönninge IF
17:30 Stämningsgården IK P06 Vit - Morön BK 07
17:30 IFK Skövde FK - Gerdskens BK
17:30 Lödöse Nygård IK - Bullarens GOIF
17:45 Ersmarks IK F04/05 - Umeå Södra F-03
17:45 Eskilsminne IF - Dösjöbro IF
17:45 Bosna IF - Diseröd SK
17:45 FC Diaspora - Vallens IF
18:00 Västkurd BK (D6H) - Geesguud UF (D7H)
18:00 Tyresö FF - IFK Tumba FK
18:00 Karlbergs BK 1 - Saltsjöbadens IF 1
18:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge TP FK
18:00 Södertälje FF - BK Sport
18:00 IFK Timrå - GIF Sundsvall P03
18:00 IF Team Hudik 2 - Tallåsens IF
18:00 Ursvik IK - Danderyds SK
18:00 Enskede IK 1 - IFK Viksjö 1
18:00 Kållered SK - Hönö/Hjuvik/Björkö
18:15 Kärra KIF - BK Häcken
18:15 IFK Östersund - Bergs IK
18:15 Sävedalens IF Röd - Mölnlycke IF Svart
18:15 Täby FK - IK Sirius FK
18:30 Älvsjö AIK FF - Mälarhöjden-Hägersten FF
18:45 Hammarby IF FF 3 vit - IFK Haninge 21
22:00 Gävle GIK FK - Kungsgårdens SK
22:00 Högbo AIK - Valbo FF